Herečka Eva Holubová je v paruce se šedivými vlasy takřka k nepoznání. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

To je změna! Poznáte herečku, která byla ještě nedávno hvězdou módní přehlídky?

Není to tak dlouho, kdy Eva Holubová (56) zářila na módní přehlídce. Teď jsme na herečku natrefili nedaleko Prahy v Tuchlovicích, kde nás svým vzhledem, zejména šedivými vlasy, a outfitem, který jí přidával několik let, poněkud zaskočila.

„Já si ale musím připadat starší! Je to součást mé postavy, beru to jako pracovní nástroj. Tu postavu mi to pomáhá dotvářet. Udělá to hodně. Paruku jsme zkoušeli hned od začátku, takže já už si ani neuvědomuju, že ji mám. Jen když si ji pak sundám, tak je mi zima,“ vysvětluje Holubová, která natáčí novou komedii Tomáše Vorla Instalatér z Tuchlovic.

Režiséra Vorla si Holubová nemůže vynachválit. „Věří v mé herecké schopnosti a já věřím jemu, že vždycky tím filmem chce něco říct. Vyhovuje mi v tom, že když mi něco není jasné, vysvětluje a můžu k tomu mít připomínky. Je to taková tvůrčí spolupráce,“ vysvětlovala herečka a přidala veselou příhodou z natáčení.

„Smělo se točit v den, kdy tady všichni říkali, že budou třešně. A ty třešně nám přes noc sezobali ptáci! Nevím, kolik těch kil bylo, ale kluci rekvizitáři narychlo sehnali koupené a na ten strom to od rána věšeli zpátky,“ směje se Holubová. 

Natáčení filmu bude pokračovat ještě do listopadu, premiéra se plánuje na říjen příštího roku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.