Makréta Konvičková (Zdroj: Archiv Markéty Konvičkové ) 7x FOTO

To je změna! Z nesmělé zpěvačky vyrostla pořádná sexy samice

Je pravdou, že věk na miminko krásná zpěvačka Markéta Konvičková už má a zcela určitě by z ní byla minimálně Miss Europe maminka 2016, ale soudě podle aktuálních fotografií a image sexyrebelky, to zatím nehrozí.

Po náročném létě plném koncertování a natáčení hudebního filmu Muzzikanti, odcestovala Markéta se svým stálým partnerem Rendou do Švýcarska na svatební cestu, a ve svatebních šatech vypadala neodolatelně. Dá se říct, že každý muž by chtěl stát před oltářem vedle ní. Zpěvačka si však už toho pravého vybrala a ani miminku by se vůbec nebránila , byť má před sebou ještě dva roky vysokoškolského studia.

 ,,Chci být mladou maminkou a zcela určitě jednou budu, ale teď mě za pár dní čeká porod, porod hudební, přivedu na svět zbrusu nový singl a k němu pořádně nadupaný klip, který se narodí už příští pondělí, tedy 10.10.2016“,dodává vtipně a hrdě Markéta, která už dávno nepřipomíná světem nepolíbenou slečnu, ale z níž je už pořádná sexy samice.

Nová píseň Markéty je vskutku jejím dítětem, neboť si k ní poprvé ve své kariéře vytvořila text a servítky si v něm zrovna dvakrát nebere. O hudbu a aranž se postaral hitmaker Marcus Tran a song „V iluzi“ dostal podobu videoklipu na vrakovišti aut, kde si parta sexy tanečnic v čele s Markétou pořádně zařádila a došlo i na jízdu v luxusním Cadillacu a pořádnou párty. Vizáž Markéty tak trochu připomíná Sandru Nasic z Guano Apes, je drsná, ale přitom pořádně sexy a navíc se sama netají, že ji změny image opravdu baví, vždyť jen ve filmu Muzzikanti vystřídala sedm různých kostýmů, ve kterých byste ji jen stěží poznali. 

,,Podzim bude opravdu náročný, vyjde CD s písněmi z filmu Muzzikanti, kde mám hned tři songy a pokřtíme ho 14.11.2016 v Bontonlandu v Praze, čeká mě několik televizních vystoupení , koncerty a hlavně můj song s vlastním textem „V iluzích“, chrlí Markéta informace jednu za druhou a my ji držíme palce, aby ji zbyl čas i na studium a hlavně na jejího přítele Rendu!

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.