Lucie Benešová, Linda Finková, Tomáš Matonoha (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

To jsou věci! Matonoha netuší, že žijí ve třech a Heřmánek dorazil ve vysušené podobě

Celých šest týdnů trvala hlasovací soutěž v časopise Story o nejdokonalejší manželský nebo partnerský pár v českém šoubysnysu  Persil pár roku. Koncem března bylo hlasování ukončeno a moderátoři Zorka Hejdová s manželem Mírou Hejdou mohli v prostorách hotelu Augustine nejsympatičtější pár představit.

„Největší obavu jsme měli, aby se během těch šesti neděl někdo nerozešel. To by pak celá soutěž byla k ničemu. Ale nestalo se tak a čtenáři mohli hlasovat až do konce,“ řekla v úvodu Zorka Hejdová.

Některé mužské polovičky párů se k vyhlášení soutěže stavěly velice liknavě. Nepřítomnost Karla Heřmánka ml. chytře vyřešila manželka Nikol Kouklová, která hrdě v ruce třímala krabičku čaje se sušeným heřmánkem. Takže Heřmánek byl přítomen.

Chyběl i herec Tomáš Matonoha. A tak hrdý titul Persil pár roku převzala za oba, manželka  herečka Lucie Benešová. Ta si místo manžela sebou přivedla kamarádku Lindu Finkovou.

„Chlap v domácnosti je v pořádku. Ale nechtěla jsem nechat Lucku tady samotnou a nechtěla jsem také, aby se vědělo, že spolu žijeme. Ale když jsou hezcí lidé, tak ten pár mohou tvořit ženy i muži. Takže dneska jsme tady za ženy,“ dělala si legrácky Linda Finková. Pak už měla slovo jen hezčí polovina Persil páru roku Lucie Benešová.

„Asi jsme vyhráli proto, že máme nejvíc dětí, na které peru obden. Pokud jednou to obden vynechám, je to průšvih. Pak peru denně třeba týden a doháním to. Takže obden je taková ideální frekvence, abych to všechno zvládla. Tomáš se do praní moc nehrne, to věšení prádla ho prostě nebaví,“ práskla na nepřítomného manžela Lucie. A jako první cenu si odnesla voucher na rok praní zdarma. Pro šestičlennou rodinu je tato výhra terno. 

A mezi kterými dalšími páry čtenáři vybírali? Byli to manželé Václav Noid Bárta a modelka Gabriela Bártová, moderátor Michal Janotka s přítelkyní moderátorkou Sandrou Parmovou, mladý manželský herecký pár Nikol Kouklová a Karel Heřmánek, manželé Agáta a Jakub Prachařovi a již výše zmíněný moderátorský pár Míra a Zorka Hejdovi.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 4. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.