Kouzelník Pavel Kožíšek slavil narozeniny o minerálce. Téhle plyšové opici ale neutekl. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

To musel být mejdan: Rocker Kolář a mág Kožíšek skončili s pořádnou opicí!

Ačkoliv měl Pavel Kožíšek (44) nárok na něco ostřejšího, neboť na posvícení v Líbeznicích slavil v předstihu pětačtyřicáté narozeniny a k tomu dvanácté výročí svého divadla, popíjel jen minerálku. Basu s ním držel i zpěvák Petr Kolář (48), jeho dlouholetý kamarád, který se pro změnu napájel nealkoholickým pivem.

„Jako kouzelník je opravdu špička. Několikrát jsem ho prosil, aby mě nějaký trik naučil, ale bylo to, jako když hučím do dubu. Prostě se vždycky na něco vymluvil. Jako teď když jednu návštěvnici proměnil v chlupatou opici. Tak jsem se pro změnu i já zasekl a rozhodl se, že ať prosí sebevíc, já ho zase nenaučím zpívat,“ usmíval se rocker Kolář.

Nechtěným esem oslav byla projížďka iluzionisty s asistentkami Martinou Dvořákovou (32) a Hankou Mašlíkovou (33) na vodních vozítkách. Ani sebevětší čáry tentokrát nezapůsobily na udržení rovnováhy a Pavel Kožíšek se při snaze o ekvilibristické číslo poroučel pod hladinu. 

„I kouzelník je jen člověk a občas se nezadaří. Alespoň jsem se po rušném dni zchladil,“ okomentoval své počínání Pavel Kožíšek, když s lehce drkotajícími zuby vylézal z bazénu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 9. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.