Pokud nás čtete pozorně, tak víte, kdo z téhle partičky má dnes narozeniny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

To musíte vidět: Tajný narozeninový mejdan hollywoodských hvězd!

Jak už jsme vás infomovali, Oren Moverman, režisér filmu Time Out Of Mind, který byl zahajovacím filmem jubilejního 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, slaví dnes své 49. narozeniny.

Jeho přátelé mu proto připravili oslavu, o níž zajisté neměl ani nejmenší tušení. Do salónku v Grandhotelu Pupp Orena nenápadně nasměrovali a potom sborově zakřičeli: "Surprise!", což je česky překvapení, ale to asi víte. Prostě to vypadalo přesně jako v americkém filmu, to si určitě rovněž umíte představit.

Samozřejmě že na mejdanu nemohl chybět herec Richard Gere (65), když v Movermanově snímku Time Out Of Mind vytvořil hlavní roli. Stejně jako americká herečka Jena Malone (30), která si čas před příchodem oslavence krátila hrou na schovávanou se svými přáteli, v luxusním hotelu řádili jako malé děti. To je přece, kór když je vám přes třicet, úplně normální.

Vrcholem celé oslavy byl "příjezd" narozeninového dortu, pochopitelně doprovázený zpěvem písně Happy Birthday to You. Tak uvidíme, jak to bude příště, třeba nás Moverman pozve za rok na svoje padesátiny, do Ameriky, kam jinam.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 7. 2015 22:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.