Herečka Hana Maciuchová končí v Ulici. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

To snad ne! Hana Maciuchová končí v Ulici?

Tahle zpráva diváky nekonečného seriálu Ulice rozhodně nepotěší. Hana Maciuchová (69) alias přísná učitelka Miriam Hejlová v Ulici po deseti letech končí, herečka se chce věnovat zejména divadlu.

"Už nedokážu zvládat podle svých představ obojí, proto nyní zase odcházím, můj tatínek mě nabádá, abych se starala o svoji energetickou rezervu. Musím ho poslouchat, proto potřebuji zvolnit a regulovat své pracovní aktivity," vysvětluje Maciuchová.

Pokud by se však chtěla do seriálu znovu vrátit, má dveře stále otevřené. Scenáristé totiž Miriam pošlou na dovolenou, ostatně Hana Maciuchová už pauzu v Ulici měla.

I když se Maciuchová na obrazovce ještě objeví, má za sebou poslední natáčecí den. "Postava Miriam mi přinesla v Ulici spoustu krásné, zajímavé a emocionální práce. Chtěla bych všem mým spolupracovníkům poděkovat za přátelství a profesionální práci. Nikdy mě nenechali na holičkách," rozloučila se herečka.

Hana Maciuchová odchází, Michaela Maurerová přichází. Ano, na podzim se do Ulice vrátí divácky oblíbená postava kadeřnice Digi.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

19. 6. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.