Herečka Iva Janžurová se tváří utrápeně, v rámci role samozřejmě. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

To snad ne! Herečka Janžurová skončila kvůli Michalu Davidovi v sanatoriu

Herečku Ivu Janžurovou (74) jsme objevili v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně, belhala se o berli a z jejího výrazu bylo občas patrné, že se necítí nejlépe. 

„Jsem tu na rehabilitaci po úrazu kotníku, takže je pochopitelné, že nejsem úplně v pořádku. Když ale zhasnou světla a přestane vrčet kamera, je po bolesti. Jsem zcela fit a můžu hravě skákat přes kaluže. Hraji v chystaném filmu Michala Davida Decibely lásky novinářku a tady nabírám síly a léčím kotník,“ vysvětlila Janžurová, že zranění kotníku a berle jsou pouze součástí filmové role.

„Tenhle příběh je plný písniček Michala Davida, které mám ráda. Dokonce jsem si v něm zazpívala i já, amatérská pěvkyně, a to duet s nikým menším, než je Karel Gott. Naše společné dílo, mohu-li to tak nadneseně nazvat, se objeví v závěru filmu. Neobávejte se ale, že se vrhnu na pěveckou dráhu. Byl by to sice krásný start kariéry, ovšem zpěvačkou jsem byla jen proto, že to bylo ve scénáři,“ dodala herečka.

Jak Aplausin.cz již informoval, většina scén vzniká v Plzni a jejím okolí. Film Decibely lásky se staršími i novými písničkami Michala Davida (55) má plánovanou premiéru na 11. února 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 9. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.