You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na klip Majka Spirita k písničce Zbojník. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

To tu ještě nebylo: Z Majka Spirita se stal Zbojník, do nového klipu zlanařil i Müllera

Michal Dušička (31) známý pod uměleckým jménem Majk Spirit patří mezi nejznámější slovenské rappery. Do nového videoklipu Zbojník si Majk pozval hvězdy slovenské hudební scény.

"Napadlo nás pozvat 'zbojníky' hudebního průmyslu ze všech žánrů. Lidi, kteří si šli za svým, nepřizpůsobili se trendům a byznysu, vyšlapali si vlastní cestu," vysvětluje Spirit, proč se v klipu objevuje Peter Lipa, Robo Grigorov, Robert Jury Jurányi z Konfliktu nebo Richard Müller (54).

Právě slovenský zpěvák se netají obdivem k mladému rapperovi, například o něm prohlásil, že je talentovaný a kultivovaný. „Je to člověk, který si zaslouží, aby byl úspěšný,“ řekl Müller.

Klip se natáčel v půvabném prostředí slovenských a polských velehor, jsou v něm dokonce k vidění záběry z připravovaného filmu Tatry, nový príbeh. Autorem videa je Michal Nemtuda, který s Majkem nespolupracuje poprvé. Mnohdy se natáčelo v extrémních výškách i v jeskyni.

Píseň Zbojník vyšla v rámci projektu Y, který zahrnuje dvě alba – Y Black a Y White. Spirit se na obou deskách pokouší mluvit za takzvanou generaci Y.

Čeští fanoušci mohou Majka Spirita vidět 20. listopadu v pražském klubu SaSaZu nebo o den později v brněnském Sono centru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 10. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.