(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Tohle chutná nejvíc: Zmrzka od Heleny a narozeninové koncerty!

Jako profík si počínala za pultem cukrárny Dolce Abracccio česká pěvecká legenda Helena Vondráčková. S grácií se představila jako zmrzlinářka a připravila pár esteticky a samozřejmě i chuťově kvalitních pohárů.

„Jo, zmrzlinu, tu já můžu. Spíš ale v létě, dneska jsem si jen otestovala jejich tvorbu, docela mi to šlo, ale tím moje cukrářské schopnosti končí. Víte, ani na Štědrý den třeba nebudu péct cukroví, mám báječnou kamarádku z Moravy, která mi vždycky přiveze dvě krabice, takže o sladkosti není nouze. Navíc, ani kdybych chtěla, tak bych pečení nestihla. Můj kalendář je doslova nabitý a jen stěží nacházím volné chvíle. Ještě nemám proto ani nakoupené dárky. Počítám, že se do obchodů dostanu v poklusu někdy v prosinci a pak se moc těším na to, až budeme s manželem strojit stromeček. To je práce, kterou si užívám a mám ráda,“ nechala se slyšet Vondráčková, která se od cukrářského pultu přesunula za stolek, aby informovala o všem, co jí čeká. A je toho opravdu hodně.

Příští rok oslaví zpěvačka sedmdesátiny a v rámci jubilea jí čeká řada koncertů. Ten hlavní za rok v prosinci v O2 Aréně. Přímo v den svého jubilea, tedy 24. června vystoupí na nádvoří hradu Karlštejn, chystají se i dva koncerty v brněnském Boby centru.

„Ty proběhnou 12. a 13. dubna a natáčet je bude Česká televize. O hostech zatím jednáme a velikou radost by mě udělalo, kdybych si opět mohla zazpívat s Karlem Gottem,“ světila se Helena.

To ovšem nebude zdaleka všechno. Helena vystoupí i dvakrát v Bratislavě a prozradila, že si zahraje také v muzikálu Kočky, který se připravuje v plzeňském divadle J. K. Tyla. 

„V současné době natáčím nové album, které vyjde 3. února, nafotila jsem svůj první kalendář, který se bude od letošního 20. listopadu prodávat výhradně na mých koncertech. Tradičně proběhne na zlatou neděli 18. prosince vánoční koncert v pražské Lucerně, 28. a 29. prosince se naposledy představím v muzikálu Mamma Mia! a na Silvestra vystoupím v rámci živého přenosu v polské televizi. Takže potěš pán bůh, je toho předem mnou opravdu dost,“ dodala s úsměvem Helena Vondráčková.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 11. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.