Bára Mottlová (Zdroj: Archiv Bára Mottlová ) 7x FOTO

Tohle hříšné tělo vystavila Bára Mottlová na Mauriciu. Přítel ji tam zahrnoval dárky

Dárky k jubileím bývají různé. Třeba pro herečku a zpěvačku Báru Mottlovou není dárkem nad dárky, dort z polárky, ale pobyt na atraktivním místě. A ten také ke svým třicetinám od svého anglického přítele Briana dostala. Včera v noci se po deseti dnech vrátila z relaxačněmilostné cesty po Mauriciu.

„Byla to paráda. Hodně jsme po ostrově cestovali, probádali řadu míst, navštívili místní vodopády, váleli se nejen v posteli, šnorchlovali, vířili ve vířivce, a hlavně odpočívali. A narozeniny? Ty jsem slavila každý den. 18. července, kdy byly oficiální jsem dostala od Briana tablet a luxusní parfém a všude, kde jsme při našich cestách nocovali pro mě vytvořili hoteloví cukráři parádní dorty, takže šlo vpodstatě o několikadenní dortovou dietu. Kdyby nebyl Mauricius tak trošku z ruky, určitě bych tam pravidelně létala na kafíčko a sladkosti,“ s úsměvem uvedla Bára.

Teď už je zpět a nastává tvrdá pracovní realita.

„To je fakt, abych neměla zbytečné roupy, Brian je doma v Belgii a pracuje, nabrala jsem si také řadu aktivit. Hraji na letní scéně, chystá se natáčení dalších dílů seriálu Přístav, s kapelou se zúčastníme řady vystoupení na fesťácích atd. atd. Je toho docela dost, takže síly, které jsem nabrala na Mauriciu pozvolna rozmělním v pracovním procesu,“ dodala Bára Mottlová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

26. 7. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.