Seznamte se s deseti finalistkami Miss Face 2015. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Tohle je desítka nejkrásnějších tváří Česka: Ani těla nejsou k zahození, posuďte sami!

Hned na dvě soutěže krásy se momentálně připravuje modelka Taťána Makarenko (25). Má před finále své soutěže Miss Face, které se koná už tuto sobotu, a druhý den už odlétá reprezentovat Česko na Miss Grand International do Thajska.

„Miss Face není o tom, jak je dívka vysoká, spíš jde o nějaké vnitřní charisma a krásný souměrný obličej. Vítězka musí být milá, příjemná, charismatická a líbit se lidem. Všichni víme, že krásných holek je tady hrozně moc, ale musí tam být i něco navíc,“ vysvětila Makarenko v golfovém areálu v pražské Hostivaři, kde novinářům představila letošní finalistky.

„Spím denně asi tři hodiny, takže jsem už vyřízená a jde to trošku znát. Člověk si to musí umět rozvrhnout. Mám svůj diář, kde si plánuju hodinu po hodině, samozřejmě také pracuji do noci. Když si člověk řekne, že to zvládne, tak to zvládne. Jde o to, co člověk chce,“ prozrazuje vytížená Táňa.

Moderátorkou šestého ročníku je Miss ČR 2002 Kateřina Průšová (32), která především vyzdvihla charitativní pozadí soutěže, kdy výtěžek z finálového večera bude věnován na podporu činnosti České neonatologické společnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 9. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.