To jsou ony! Miss Junior SR Michaela Müllerová, Miss Junior ČR Nikol Uhlířová a Miss Junior Internet Kateřina Kučerová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Tohle jsou nejkrásnější juniorky Česka a Slovenska: Co na ty mladé kočičky říkáte?

V Divadle Broadway proběhlo finále soutěže Miss Junior pro Českou a Slovenskou republiku. Ze čtrnácti finalistek nakonec porota vybrala tři dívky. Miss Junior pro ČR se stala Nikol Uhlířová (17), Miss Junior pro SR Michaela Müllerová (16) a titul Miss Junior Internet patří Kateřině Kučerové (15).

Nikol Uhlířová si po úspěchu mezi juniorkami brousí zuby na další stupeň v soutěži krásy. „Tahle soutěž mě hodně nakopla k tomu, abych se v budoucnu přihlásila do České Miss. Opravdu to zvažuji. Je mi sedmnáct let, příští ročník už bych mohla stihnout, i když nevím, jestli si troufnu. Možná za rok, možná za dva,“ přemítala kráska, která ambici stát se slavnou modelkou rozhodně má. „To je můj sen, být na obálkách časopisů! A hlavně bych se chtěla stát herečkou,“ říká Nikol.

To Michaela Müllerová má jiné plány. „Určitě budu pokračovat ve studiu, je pro mě primární, abych dokončila školu, měla nějaké vzdělání,“ nechala se po vyhlášení výsledků slyšet Míša, která studuje hotelovou školu v Nitře.

Zajímavostí je, že ani jedna ze tří vítězek nemá přítele! Možná se chlapci bojí jejich krásy, možná je to věkem. Nejmladší finalistce a zároveň Miss Junior Internet Kateřině Kučerové je pouhých patnáct let! „Nejhorší disciplína pro mě byl rozhovor, toho jsem se fakt bála! Ale nějak jsem to zvládla,“ smála se po vyhlášení Katka, kterou v našlápnuté kariéře modelky podporují rodiče.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 11. 2015 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.