Vašek Noid Bárta měl v karlínském divadle svůj koncert. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO VIDEO

Tohle Karlín ještě nezažil: Vašek Noid Bárta si udělal v divadle rockový koncert

Vašek Noid Bárta (35) měl v karlínském divadle po roce opět sólový koncert. Přestože chvíli před začátkem tvrdil, jakou má trému, po druhé písničce už diváci vstávali ze sedaček, zpívali, rozjařeně si podupávali do rytmu a v divadle to vypadalo jako na rockovém koncertě.

„Normálně sem lidi chodí do divadla a celé to prosedí na místě, občas zatleskají. Tohle bylo něco úplně jiného! Vypadali, že jsou rádi, že si s námi můžou zazpívat a zatancovat,“ radoval se Noid. Své udělala také síla jeho fanklubu, který čítá na sto sedmdesát věrných. Vašek už je zná jménem a pořádá s nimi srazy. Přišlo nám logické, že právě díky nim by letos mohl obsadit přední příčku v Českém slavíkovi.

„Zatím mi nikdo nevolal, takže asi zase nic. Ale jasně že bych byl rád, nebudu říkat, že ne. Kdo říká, že by tu cenu nechtěl, ten kecá. Uvidíme, třeba se poštěstí za rok,“ dodává Noid.

Hlavním hostem celé show byla zpěvačka Marta Jandová (41), které Vašek familiárně říká sestro, neboť vlastně už tak trochu patří do rodiny. Byl to právě její manžel, kdo vlastníma rukama odrodil Vaškovu dceru Terezku (1). 

„V létě jsme byli společně s rodinami v zoo. Bylo by fajn vídat se častěji, ale jsme oba časově dost vytížení,“ posteskla si Marta. S Vaškem si střihla i song, s nímž reprezentovali Česko na Eurovizi.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 11. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.