Ze StarDance dnes vypadli Leona Machálková a Michal Necpál. (Zdroj: Herminapress.cz )

Tohle nikdo nečekal: V soutěži StarDance končí zpěvačka Leona Machálková

V šestém večeru sedmé řady taneční show StarDance se rozloučila se soutěží Leona Machálková (48) s Michalem Necpálem (28). Šest párů tančilo cha-chu a rumbu, tentokrát výhradně na písně Michaela Jacksona.

Poprvé v letošním ročníku porotci Jan Révai, Tatiana Drexler, Radek Balaš a Zdeněk Chlopčík udělili čtyři desítky. Maximům bodů si vytančila Jitka Schneiderová (42) a její taneční partner Marek Dědík (32), kteří převedli fantastickou cha-chu.

Nejméně bodů, třináct, tradičně dostal Lukáš Pavlásek (37), který v pátém vyřazovacím kole tančil s Lucií Hunčárovou (29) rumbu. Diváci však poslali nejméně SMS hlasů zpěvačce Leoně Machálkové, která se svým tanečním partnerem Michalem Necpálem předvedla taktéž rumbu, obdrželi za ni od poroty 27 bodů.

Ze soutěže, kterou provázejí Marek Eben (57) a Tereza Kostková (39), již vypadli Lucie Dvořáková (37) alias DJ Lucca, boxer Rosťa Osička (59), doktorka Kateřina Cajthamlová (53) a herec Marek Taclík (42).

Do sedmého kola StarDance postupují moderátor Leoš Mareš, rapper Radek Gipsy Banga, komik Lukáš Pavlásek a herečky Marie Doležalová a Jitka Schneiderová.

Příště, kdy se nebude vyřazovat, budou soutěžní páry tančit pro charitu, a to ve speciálních choreografiích společně s těmi, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík. Předvedou jive a tango za doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 11. 2015 21:45 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.