Ondřej Brzobohatý a Libor Bouček se potkali na oslavě tanečního studia. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Tohle se vážně nepovedlo: Brzobohatému fušoval do řemesla moderátor Bouček!

Moderátor Libor Bouček (34) a muzikant Ondřej Brzobohatý (32) nemohli chybět na oslavě druhých narozenin pražského tanečního centra, jehož ředitelem je přední český choreograf Pavel Strouhal.

Oba umělci se ovšem zakrátko dostali do sporu. Bouček chtěl dokázat, že je též hudebně nadaný, zasedl ke klávesám a snažil se zaujmout přítomné obecenstvo. Ondrovi po pár tónech nezbývalo nic jiného, než Libora od kláves chtě nechtě vypudit.

„Dobře, Ondřejovi do řemesla fušovat už raději nebudu a zůstanu u toho, co zvládám lépe. Něco ze svého hudebního umu jsem naznačil, ovšem ke světovosti mám hodně daleko a v dohledné době to asi nedohoním,“ s lítostí v hlase sdělil Bouček s tím, že mu ke slávě aspoň dopomohou dobře míněné rady Pavla Strouhala.

Brzobohatý je šéfovi studia za mnohé vděčný, a tak přišel poděkovat písničkou. „Pavel mi poprvé vysvětlil, jak vypadá taneční pohyb. Byl v podstatě mým prvním učitelem tance, takže jsem na oslavě nemohl chybět. Vysvětlil mi, že to, co já považuji za estetický pohyb, tancem opravdu není. A za to mu patří můj dík,“ vysvětlil Ondřej.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 9. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.