Hokejky v kopačkách - dražba ve prospěch Nadace Jakuba Voráčka Kluk Puk (Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Tohle v NHL neuvidíte! Jakub Voráček vystřihl moravský taneček za 40 000 korun

Odpolední fotbalový turnaj Hokejky v kopačkách ve Velkých Pavlovicích pokračoval večerní dražbou v hotelu Kraví hora, kde se sešli hráči, sympatizanti a sponzoři turnaje, aby účastí v dražbě navýšili již získané finanční prostředky.

První draženou položkou byl Tanec s Jakubem, který se vydražil za úžasných 40 000 Kč, a po skončení dražby Jakub s úspěšným dražitelem za doprovodu cimbálovky pobavili společnost. Dražba, ve které se bojovalo o vzácné hokejové relikvie, ale také o bronzovou sošku Spokojený anděl od Václava Kostohryze, vynesla fantastických 681 000 Kč.

„Tím, že dnešní turnaj pořádá jeden z našich nejlepších kamarádů, tak jsme neměli moc na výběr, bylo nám oznámeno, kam a kdy se máme dostavit (smích). Bohužel roztroušená skleróza postihla Kubovu ségru, ale všichni z rodiny s tím bojují a ještě pořádají takovéto akce, aby pomohli dalším lidem. S rodiči Kuby i Petrou se znám dlouho, znám celou rodinu, společně jsme vyrůstali na Kladně,“ prozradil brankář Ondřej Pavelec a pokračoval „dneska jsem se tak dvakrát dotknul balónu – jednou z toho byl výron kotníku, podruhé otřes mozku, ale odehrál jsem to celý. Vybraná částka na stadionu za to stála a po dražbě to ještě krásně vyskočilo. Je asi dobře, že to bylo na Moravě, v menším městě, lidi byli skvělí,“ zhodnotil celou akci brankář Ondřej Pavelec. 

Celkem akce vynesla pro Kluka Puka neuvěřitelných 958 000 korun.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 6. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.