Michal Necpál, Miluše Bittnerová (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Tohle ve StarDance nenacvičovali! Hafan Michala Necpála se rval Milušce do výstřihu

Makají až se z nich kouří. Sice teď měli pár dní pauzu, na plnění pracovních povinností v televizi a divadle, ale vše dohánějí a nezastaví se až do startu dalšího ročníku StarDance. Kdože? Miluška Bittnerová a její taneční partner Michal Necpál. Dokonce vystřihli i pár kreací na Psím dnu s Prahou 13 v Centrálním parku na Lužinách.

„Dopoledne jsme trénovali a teď jsme přišli mezi nejvěrnější přátele člověka. A vzali jsme samozřejmě i naše dva čtyřnohé kamarády. S Michalem se známe skoro dva měsíce, kdy spolu trénujeme, ale naši pejskové si vzájemně nebyli představeni, takže to tady napravíme,“ vysvětlila Miluška.

Psí seznámení ovšem nebylo až tak vřelé. Sice proběhla klasická „očuchávanda“, ovšem čtyřnožci zjistili, že oba jsou chlapi, takže o bližší vztah nejevili valnější zájem.

„No, alespoň se poznali a časem se snad skamarádí. Vždyť se zpívá, že přátelství je někdy víc než láska, takže uvidíme,“ se smíchem doplnil Michal. Ten chová tříměsíčního Deana, a jak prozradil, jde o křížence vlčáka s polární liškou.

Miluška rovněž nevlastní čistokrevné plemeno a rodokmen jejího pětiletého Tondy je ještě zajímavější. „Je to tak. Jde o směs netopýra a veverky, což je docela nezvyklá kombinace, která má jednu drobnou nevýhodu. Tonda je nejživější v noci. To zdědil zřejmě po tatínkovi netopýrovi,“ uvedla Bittnerová.

Po psí módní přehlídce, a tanečním čísle, při němž si pár se svými miláčky lehce zopákl pár figur se dvojice odebrala odpočívat před dalšími tréninkovými dávkami na StarDance. Miluška sbalila Tondu, Michal Deana a svou přítelkyni Sáru a odebrali se k domovu. Ještě v letu stihli prozradit, že od teďka až do startu taneční soutěže je čeká jen a jen pilování figur.

„Je fajn, že Michal nepoužívá cukr a bič. A ví proč. Bičem by nic nezískal, a kdyby ordinoval cukr, tak bych mu přibrala a měl by to se mnou ještě těžší, než to má teď. Takhle nám to klape a uvidíme ve StarDance,“ stihla ještě prozradit Miluška Bittnerová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 9. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.