Tomáš Klus bude podruhé otcem. S manželkou Tamarou čekají dalšího potomka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Tomáš Klus bude podruhé otcem: Co se s ním ale děje, ptají se nejen jeho fanoušci?

Stává se již pomalu tradicí, že se zpěvák Tomáš Klus (29) nezúčastňuje slavnostního vyhlášení ankety popularity Český slavík Mattoni. Ačkoli opět získal Stříbrného slavíka, nedorazil ani letos.

Hudebník místo sebe poslal zmatené video, kdy při falešné hře na klavír a s nevinným výrazem ve tváři do kamery sdělil: „ Děkuji vám všem za hlasy.“ Po povzbuzení svého manažera ještě dodal: „Všem vám to moc sluší.“   

Zlé jazyky tvrdí, že prý Kluse ovládají hormony, které mávají s jeho ženou Tamarou (27). Manželka má ale na to nárok. Po dcerce Josefínce (2) očekává druhého potomka a je ve druhém měsíci těhotenství.

Tomáš se ke svému chování vyjádřil na sociální síti. "Má zdravice, přátelé, jest vyjádřením postoje k oné kratochvíli. Neposlat nic, to by nebylo fér, neboť nic zlého mi nikdo tam nikdy neprovedl, ale poslat ‚jupí, děkuju' s ohledem na fakt, že se tam už tři roky snažím nebejt, to bych si naplival. Děkuji vám za hlasy, které třeba přispěly k tomu, že Slavíka neovládla krajní pravice. Těším se na vás na koncertech, které se rýsujou,"napsal Klus na Facebook.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 12. 2015 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.