(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Tomáš Klus chce napsat knihu, spisovatelskou dráhu začal ale zpěvníkem

PRAHA – Zpěvák a také herec Tomáš Klus se vrátil z jarní části českého turné a mezi tím si udělal chvilku, aby přišel za svými fanoušky, uspořádal autogramiádu v rámci veletrhu Svět knihy a ještě představil svůj nedávno vydaný zpěvník Já, písničkář 2.

„Jsem v pohodě, klidu, bavím se a doufám, že bavím i lidi na koncertech. Chtěl jsem vždycky něco napsat, a tak tuto dráhu začínám netradičně. Pro ty, kteří se chtějí se mnou zanotovat jsem dal do kupy druhý zpěvníček. A když se mne zeptáte, proč, tak odpovím, kvůli zisku,“ se smíchem uvedl zpěvák a hned dodal: „…ale především je tu pro ty, kdo mají rádi moje písničky.“

Tomáš je, jak známo nejen skvělý zpěvák, ale i výborný herec. Před třemi lety se velice dobře zhostil role zamilovaného prince v pohádce Tajemství staré bambitky. A právě stejnojmenná kniha byla pokřtěna současně s jeho zpěvníkem.

„Víte, byla to dobrá zkušenost, ale jsem především zpěvák, takže s filmováním si dám nějaký čas pokoj. Jednak mne čekají letní festivaly, na které se moc těším, samozřejmě rodina a času není příliš. Takže shrnu, letos jen muzika a v zimě dovolená s manželkou a Josefínkou. A kdyby se náááhodou něco filmového vyvrbilo, což nepředpokládám, určitě bych do toho šel. Ale později. Pohádka, detektivka nebo horror? To je jedno, muselo by mne to zaujmout,“ dodal Tomáš Klus a vrhnul se spolu s kolegyní z Tajemství staré bambitky, Kamilou Janovičovou, do autogramiády.

30. 5. 2014 04:26 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.