Tomáš Klus (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Tomáš Klus je porotcem talentové soutěže, která raketově nastarovala jeho kariéru

Tomáš Klus, jehož kariéru pomohla nastartovat talentová soutěž Czechtalent se vrací zpátky ke kořenům. V letošním 22. ročníku se stal nejen porotcem, rozhodujícím o přihlášených talentech, ale svým koncertním vystoupením přispěje ke svátečnímu finálovému večeru naplánovanému na 20. května do zlínského Kongresového centra.

Spolu s Tomášem Klusem, Markétou Peškovou a Luďkem Minkou na společném pódiu vystoupí i letošní finalisté, kteří projdou náročným sítem porotců, složených z největších profesionálů současné hudební scény (Tomáš Klus, Petr Malásek, Martin Hrdinka, Miloš Skalka a další). 

„Vždy je inspirativní být u zrodu někoho, kdo v dalších letech začne čeřit vody naší hudební scény. A že jich už na Czechtalentu bylo! Tomáš Klus, Dasha, Petr Bende, Ondra Ruml…a spousta dalších,“ zdůvodnil svoji přítomnost v porotě Petr Malásek.

To už ale předbíháme, nejdříve se odehraje koncertní semifinále 22. dubna v Zelenáčově šopě ve Zlíně, kam se mohou všichni přijít podívat zdarma. Koncert 28 soutěžících určený nejen veřejnosti, ale zejména odborné porotě začne ve 13:00. 

Do aktuálního ročníku u dorazilo 264 přihlášek splňujících stanovená kritéria, z toho je větší podíl dívek s počtem 156 přihlášek, chlapců je 108. Průměrný věk je 21,5 roku. Do semifinále postoupilo 28 soutěžících (16 dívek, 11 chlapců, 1 duo), přesný seznam je zveřejněn na stránkách Czechtalentu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 4. 2017 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.