(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Tomáš Klus seknul se zpěvem. Radši prodával cetky, tretky v bazaru u Emmy!

Zpěvák Tomáš Klus s manželkou Tamarou nechali děti doma a přišli podpořit charitativní snažení moderátorky Emmy Smetany. Ta, přestože je těhotná a bříško už má pořádně velké, s neutuchající energií pořádala v sobotu tradiční předvánoční charitativní akci Emma má bazar.

„Nadšení neziskovek, kterým pomáháme, známých tváří, které se ochotně zapojují, i lidí, kteří s námi přicházejí strávit den a odcházejí s jiskrou v očích, mě naplňují silnou energií. Mám stále na paměti, že jsem se jen náhodou narodila v zemi, kde je mír, do láskyplné rodiny, že netrpím hladem ani zimou, a že to bohužel není samozřejmost. Je tedy mou povinností pomáhat těm, kteří si svůj osud nevybrali, a trpí citovými, duchovními či materiálními nedostatky,“ říká Emma Smetana, která svůj první charitativní bazar uspořádala v květnu 2014. 

U Emmy na bazaru bylo k sehnání kdeco a tak se mohli kupující radovat ze sukýnky, halenky, náhrdelníku a dalších užitečných věcí, které s úsměvem na rtech mimo Tomáše Kluse prodával například Martin Písařík, Patricie Solaříková, Jiří Menzel, zpěvačka Debbi, Adrian Jastraban, Matěj Ruppert a mnoho dalších.

A výtěžek? Je rekordní: téměř 450 000 korun českých!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 12. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.