Hudebník Klus ukázal celou rodinku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Tomáš Klus vyvedl rodinku: Dcera Josefína jako by mu z oka vypadla

Jedenáctého ročníku nohejbalového turnaje hudebních skupin v pražských Vršovicích se zúčastnil i Tomáš Klus (29). Fandit s sebou vzal manželku Tamaru (27) a dceru Josefínku. Nešlo si nevšimnout, že dvouletá holčička je svému otci čím dál více podobná.

Tomáš se před holkami předváděl, jak jen mohl. „Hodlám si dneska zahrát. Bohužel jsem přijel v průběhu prvního zápasu, který náš tým statečně odehrál. Kluci prohráli, třebaže esteticky to byla krásná hra. Drželi se statečně,“ zhodnotil dosavadní průběh Klus.

Josefínka tátu bedlivě sledovala, zda po něm podědila talent hudební či sportovní, zatím neví ani sám Tomáš. Ten ji nesměřuje k ničemu. „Já svoji dceru nevedu. Moje dcera si vede dobře sama. Cit pro hudbu určitě má, to máme každej. Otázkou je, jestli se nám jej nepodaří zadupat, to by bylo neštěstí,“ míní muzikant.

Klus ohlásil po skončení turné pauzu, aby se mohl věnovat právě své malé dcerce. „Navštěvuju různé akce, střetávám se s různými lidmi a tak nějak si to léto užívám. Nejedeme s rodinou ani do zahraničí. Proč k moři, když tady je tak krásně!“ uzavřel Tomáš.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 7. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.