Tomáš Smička, Hana Holišová (Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Tomáš Smička a Hana Holišová jsou nekompromisní! Soukromí si uhájíme!

Tokají jak dvě hrdličky a viditelně jim jejich vztah klape. Tanečník a také zpěvák Tomáš Smička a jeho roční vážná známost, herečka a zpěvačka Hana Holišová jsou zamilovaní až po uši. O budoucnosti vztahu ale mlží, ovšem přiznávají, že do nedaleké budoucnosti své plány mají. Páreček jsme zastihli na party v obchodě G -Star Raw na prezentaci nového energetického nápoje, která proběhla v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Je ovšem nápoje ani rautová nabídka tolik nezlákali, ale s chutí prohlíželi a také zkoušeli módní svršky a spodky.

„Naše soukromí je opravdu jen naše a nemíníme se o něm, hlavně v médiích, rozšiřovat. Je nám spolu dobře, co bude dál, je jen a jen naše věc. Sem jsme přišli proto, že sledujeme, co se nosí, móda je naše potřeba i společný koníček, rádi ochutnáme i novinku, která se tu prezentuje, popovídáme s kamarády, ale to je vše a nic víc neprozradíme,“ shodli se téměř jednohlasně Tomáš a Hanka a „zakotvili“ u džínsů a čepic.

Na mejdan, kromě nich, samozřejmě dorazila i řada dalších známých osobností. Za mixážní pult a mikrofon se postavil moderátor Leoš Mareš, mezi početnými hosty nechyběla ani misska Andrea Bezděková, Agáta Prachařová, přišel také Rytmus, rádoby vipka Eva Feureislová atd. atd.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

8. 9. 2016 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.