You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Připomeňte si klip Srdce od kapely Kryštof. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Tomu se vážně říká fofr! Kapela Kryštof vyprodala jarní turné za pouhých 24 hodin

Za pouhý jeden den vyprodala kapela Kryštof jarní klubové turné k albu Srdcebeat, kdy ve čtrnácti městech představí novou show inspirovanou halovým turné a zahraje celkem pro 27 tisíc lidí.

"Moc děkujeme Kryštofákům za obrovský zájem o naše jarní klubíky. Pokud se dobře pamatuji, posledně fanoušci vyprodali klubové turné za pár dnů. Mysleli jsme, že i tentokrát to bude podobné, ale to, co se strhlo, jsme nečekali. Některá místa padla dokonce za pár minut," uvedl frontman kapely Richard Krajčo.

"Naději dávají propadlé rezervace, které se tu a tam objeví, tak doporučujeme sledovat. A pro ty, co to nestihli blízko svého bydliště, máme malé povzbuzení, v prosinci začne prodej na Kempy. A ještě jednou díky moc. Ríša a spol. A zdravíme z koncertního zájezdu ze zahraničí," vzkazuje Krajčo z Dubaje.

Srdcebeat Club Tour vypukne 24. února v Táboře, 26. 2. kapela přijeda do Příbrami a druhý den do Stříbra. Na programu je 1. 3. Jeseník, 2. 3. Kolín, 3. 3. Havlíčkův Brod, 15. 3. Olomouc, 17. 3. Frýdek-Místek, 18. 3. Zlín, 23. 3. Kladno, 24. 3. Jablonec, 26. 3. Trutnov a 29. 3. Mladá Boleslav. Jarní šňůra skončí 30. března 2016 v Ústí nad Labem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.