You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Youtube ) 3x FOTO VIDEO

Tonya Graves vyrazí na samostatné turné. V Monkey Businness bude už jen hostem

Tonya Graves (45) si pro první oficiální videoklip k albu Back To Blues vybrala slavný jazzový standard Meaning Of The Blues od Bobbyho Troupa, který nejen že byl úspěšný pianista, zpěvák a skladatel, ale těšil se v Hollywoodu i popularitě herce.  Píseň složil Troup již v roce 1957. V průběhu uplynulých desetiletí ji na svá alba zařadili například: Julie London, Mark Murphy, Miles Davis, Keith Jarrett , Shirley Horn či Michael Brecker. Nyní Meaning Of The Blues v podání Tonyi Graves uzavírá desítku tracků jejího alba Back To Blues.   

Tonya Graves má s novinkou úspěch jak u recenzentů, tak u posluchačů. Album aktuálně představí v Jazz Docku na Janáčkově nábřeží 2 v Praze 5 již tento pátek 15. 1. 2016. Koncert je již beznadějně vyprodaný, a proto zpěvačka chystá další jarní vystoupení v tomto oblíbeném hudebním klubu. 

S deskou Back To Blues se Tonya rozhodla věnovat převážně sólové dráze, proto se svojí domovskou kapelou Monkey Business odehraje pár vybraných koncertů už jen jako host a více ji bude vidět na samostatných sólových recitálech. Na duben dokonce připravuje první samostatné turné

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 1. 2016 18:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.