(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Trable s domácími mazlíčky! Jandová má doma tři psy, Kohák kočku svini a jak pomluvila svého psa Bočanová?

Moc se, jak je jeho zvykem, s ničím nepáral. Jako host dorazil na čtvrtý ročník Psího dne s Prahou 13, pomuchloval se s řadou čtyřnohých přátel člověka, nechal se vyfotit s chlupáči, kteří hledají domov, leč ani jednoho si s sebou neodvedl. A jak potvrdil, ne že by nechtěl, ale Jakuba Koháka prostě limituje jiný domácí mazlíček.

„Je to tak. Psy mám moc rád a ještě v nedávné minulosti jsme je měli, ale…Ale momentálně u nás žije kočka. Ta je hodně ostrá a nemá ráda nikoho. Ani nás. Je to prostě pěkná svině a pořizoval k ní pejska by bylo jako ho odsoudit k trestu smrti. Ne, kdepak, na to mám psy rád a nemohl bych jim to udělat. Až nebude kočka, bude pes, což, jak jsem naznačil, teď nejde,“ přiblížil rodinné půtky s domácím mňoukacím „mazlíčkem“ Jakub.

To u Marty Jandové je to jinak. „Máme tři psy, dva už delší dobu - Kašpara a Melichara - a novou fenečku Zaru. Vzít je s sebou na Psí den jsem nemohla, určitě by si to užili, ale Zara hárá a nebylo by to tedy asi pro ni, ale ani pro nás moc přínosné. Jinak si s našimi čtyřnohými přáteli žijeme v pohodě, i když občas ochutnají naše boty, nebo obuv našich přátel, ale moc to neřešíme. Nakoupili jsme pro ně nějaké psí hračky a teď se zaměřují více na ně, takže tady jim určitě také nějakou tu radůstku koupím,“ informovala Marta Jandová.

Za čtyřnohými přáteli přišla i finalistka České Miss 2016 Michaela Hávová se svým mrňavým svěřencem Missi a také Mahulena Bočanová. Ta pro změnu s dcerou. Ani ona si pejska hledajícího nový domov neodvedla. Pochovala si čivavu Démona, pošimrala další opuštěné psíky leč… „Bohužel, máme nesnášenlivého bulteriéra, který by jiného psího kolegu nesnesl. Je tlustej, nevychovanej a extrémně žárlivej, takže není, co řešit. Je mi to líto, ti nalezenci nebo týraní pejskové určitě člověčího kamaráda potřebují, tak možná někdy…, uvidíme,“ nechala se slyšet Bočanová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

9. 9. 2019 10:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.