(Zdroj: Herminapress.cz ) 56x FOTO

Transsexuální model Petr Nitka a Jitka Ježková vynesli modely Jarky Procházkové. Podívejte se do fotogalerie, co známá návrhářka připravila!

Herečka Jitka Ježková vyměnila protentokrát divadelní prkna za módní molo. V Mramorovém sále Paláce Lucerna oblékla modely známé  návrhářky Jaroslavy Procházkové a novou kolekci podzim /zima 2017 s názvem „..be Gentle, stay Strong..“ spolu s ostatními modelkami předvedla zvědavým návštěvnicím módní přehlídky.

„Běžně módní přehlídky nechodím. Také jsem byla pěkně nervózní, nakonec to ale dopadlo docela dobře. Chodit módu to není pro mne,“ oddychla si herečka po přehlídce. Přestože se o módu zajímá jen okrajově a modely Jarky Procházkové se jí moc líbily, vzpomněla si na svůj první model, s kterým chtěla udělat díru do světa.

„Když mi bylo třináct, tak se nosily vycpávky a to se mi hrozně líbilo. Maminčina kamarádka mi ze Švédska přivezla bundu už s vycpávkami a já jsem ještě mámu donutila, aby mi k tomu ušila i blůzku a sáčko. Takže jsem pak šla do školy a vypadala jsem jako americký fotbalista v plné zbroji,“ smála se Jitka, které při módní přehlídce držela palce její maminka.

„Koukat na Jitku, jak předvádí krásné oblečení, bylo hodně příjemné. Jen jsem se divila, kde se to v ní vzalo,“ chválila Jitku Ježkovou maminka.

Modely návrhářky Procházkové vynesla mimo jiných i herečka a tanečnice Radka Pavlovčinová, modelky Kateřina Votavová, Martina Šmuková a nechyběl ani transsexuální model Petr Nitka, který po zkušenostech ze světových přehlídek zažil v Praze svou premiéru. 

Módní přehlídku si tradičně nenechala ujít Petra Černocká, Jitka Čvančarová, Světlana Nálepková s těhotnou dcerou Pepinou, Markéta Muzikářová, Marie Tomsová a další známé osobnosti.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

5. 10. 2017 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.