(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Trapas Partyšové u Michala Davida. Tohle karty nepředpověděly!

Michal David chystá oslavu svých 55. narozenin ve velkém stylu. Mimo dnes již beznadějně vyprodaný koncert Bláznivá noc, který se uskuteční 19. června v O2 aréně, nachystal pro své příznivce i malé překvapení. Česká mincovna dle jeho návrhu vyrobila zlatý a stříbrný medailon. Přívěšek ve tvaru klavíru si fanoušci mohou koupit v ceně od patnácti stovek do 27 tisíc korun.

„Můj medailon je trochu jiný než jen kulaté či elipsovité medaile, vybočuje z normálu a určitě jsem tím mincovně zamotal hlavu a měli s tím hodně práce. Ale jsou to mistři. Jsem prostě nadšený,“ liboval si Michal.

Přívěšek představila a uvedla moderátorka Gabriela Partyšová. A měla smůlu. Chybička se vloudila při  usazování se do křesla. Kraťoučké šaty ji zradily a vyhrnuly se výše, než bylo nutné. Gábina tak nechtěně předvedla svoje spodní prádlo. Rychle si to uvědomila a ihned se způsobně usadila jako pravá dáma.

Na křest přívěsků si pozval Michal i speciálního hosta. Byla jím jeho teta kartářka Dagmar Kludská, než se rozkoukal, už byly karty na stole. Že by snad Michal David programoval velkolepou oslavu narozenin podle karet?

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

13. 6. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.