Batist Nej sestřička - tisková konference (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Trávníček a spol. se hodně snažili, ale doktorské mundúry z nich Nej sestry neudělají

Místo zpívání se mohla živit coby zdravotní sestra. Bohužel, nebo bohudík to neklaplo. Místo péče o nemocné, pečuje svým hlasem a písničkami o lidskou duši. 

„Zdravotnictví kdysi dávno přišlo o kvalitní sestřičku. Strašně moc jsem jako holka chtěla jít studovat na zdravotní školu. Neklaplo to a nebyla jsem přijata. Jeden důvod byl, že jsem měla změněnou pracovní schopnost, tedy problémy se zády a druhý? No, v určitých předmětech, které byly pro přijetí podstatné, jsem prostě neexcelovala. Co se dalo dělat. Vrhla jsem se vážně na zpěv a byla to možná ta nejlepší volba pro mě i pro pacienty,“ se smíchem vysvětlila Marcela Holanová na tiskové konferenci v hotelu Majestic k osmému ročníku soutěže Batist Nej sestřička, jejíž finále proběhne 8. října v Náchodě. A Holanová bude jednou z účinkujících na slavnostním večeru.

Při téhle akci nejde ani o věk či fyzickou krásu, ale o to vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského. Kromě Marcely Holanové se jako účinkující nebo členové poroty představí i další známé tváře. Do Náchoda mají namířeno Eva Hrušková s manželem Janem Přeučilem, Míša Nosková, Mirek Šimůnek, Míša Gemrotová, Kateřina Kornová a mnozí další.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 6. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.