Pavel Kožíšek, Monika Trávníčková, Pavel Trávníček (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Trávníček: Ke Kožíškovi už nejdu, udělal mi z manželky trpaslíka!

Jako kluk měl rád triky a kouzla a několik jich prý i uměl a bavil kamarády. Svoji zručnost ale dále nerozvíjel, a tak se v čarodějnickém řemesle příliš neposunul. Herec Pavel Trávníček (65) se přesto rozhodl si zase něco nového vyzkoušet, a proto spolu s manželkou navštívili galaprogram třináctého ročníku Mezinárodního festivalu moderní magie v Divadle kouzel Pavla Kožíška. A děly se věci. Známý a uznávaný čaroděj hned páru nabídl, že si s nimi pár triků vyzkouší. A jak řekl, tak i udělal. Moniku Trávníčkovou před zraky jejího manžela a za asistence svého učedníka Daniela nacpal do úhledné „bedny“ a za pár vteřin slisoval. Z vcelku průměrně vysoké ženštiny vyrobil ženu téměř kapesní.

„Ke Kožíškovi už nejdu. Udělal mi z manželky trpaslíka, což je možná na spotřebu pro rodinný rozpočet vítaná možnost, ale co si jako chlap počnu s prtětem. Okamžitě jí chci vrátit do původního stavu,“ kategoricky, ale s úsměvem na tváří příkázal mágovi Pavel Trávníček.

A jelikož se přání mají plnit nejen o Vánocích, Pavel Kožíšek (45) mu ho hbitě splnil a spokojený herec už k dalším experimentům s jeho drahou polovičkou raději souhlas nedal.

Na festival dorazila omrknout fígle i řada dalších známých osobností. V hledišti nechyběli zástupci početného rodů Jančaříků, přišly Eva a Štěpánka Decastelo s ratolestmi, samozřejmě Dan Nekonečný, Štěpánka Duchková s dvojčaty či herec Roman Štabrňák, který byl i členem poroty festivalu. Cestu si do Divadla kouzel našel i fotbalový mág Antonín Panenka se svou svitou, který na jeviště předvedl, že to umí nejen s míčem u nohy, ale i s kouzelnickými pomůckami.

Hlavní cenu Grand Prix si odvezl třináctiletý iluzionista Alfrédo Lorenzo z Nizozemí, ocenění předali pořadatelé i nejmladší soutěžící a také Miss festivalu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 3. 2016 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.