(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Trávníček: Kůň se stal mým osudem

Herec Pavel Trávníček má blízko ke zvířatům a z nich jsou jeho největšími oblíbenci koně. Když kdysi dostal nabídku zahrát si ve stále oblíbené pohádce Tři oříšky pro Popelku byl prý štěstím bez sebe, když se ale dozvěděl, že bude muset občas používat „čtyřnohý dopravní prostředek“, mírně se zarazil.

„Do té doby jsem na koni neseděl, ale dopadlo to nad očekávání. Když jsem se vyšvihl do sedla, nebo spíš, když jsem na něj vylezl, žádný problém překvapivě nenastal, i když prý to bylo zvíře spíše temperamentní. Asi cítil na sobě autoritu, tak byl v pohodě,“ s úsměvem prozradil herec. Po téhle dobré zkušenosti se koně stali tak trochu jeho osudem. „Občas jsem si chodíval zajezdit, dokonce jsem i jednoho vlastnil. Teď už se na ně spíše s úctou dívám, než bych se na nich proháněl,“ prozradil Pavel Trávníček, který byl jedním z hostů natáčení dalšího dílu oblíbeného pořadu Sejdeme se na Cibulce.

Na svoje zážitky z natáčení vzpomínali i režisér Václav Vorlíček, Petra Černocká, Zdeněk Zelenka a Jiřina Bohdalová. „Přiznávám, já si svoji životní filmografii do detailu nepamatuji. Občas, když se na nějaký film divám, říkám si v duchu – v tomhle že bych taky hrála? A opravdu, jsem tam a divím se,“ uvedla Bohdalová.

Režisér Zdeněk Zelenka nechal zase nahlédnout do budoucnosti. „Na příští Vánoce bych rád udělal pohádku, která je zatím ve stadiu literární předlohy. Mělo by se jednat o kouzelníka Žita. Koncem srpna by měl být scénář, ale hovořit o obsazení je zatím předčasné,“ prozradil Zelenka, který velice rád pracuje s Jiřinou Bohdalovou. Takže mohla by se objevit zmíněná herečka v jeho chystané pohádce.

„To je fakt hodně předčasné, ale jinak máte s Jiřinkou pravdu. Speciálně pro ni teď píšu scénář pro televizní film, který budeme točit na podzim. Název je Každý milion dobrý a půjde o tragikomedii, tedy příběh ze života, který bude odvysílán k pětaosmdesátinám Jiřiny Bohdalové,“ dodal Zdeněk Zelenka.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

24. 4. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.