(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Trávníčková a Kornová chlapa nepotřebují! Na nákupech si vystačily samy

O Vánocích čekají miminko. Řadu nezbytností pro potomka už Pavel a Monika Trávníčkovi mají, ovšem když dostali pozvánku na představení podzimní a zimní kolekce butiku Attrattivo v OC Flora, řekli si, že textilu pro malého občánka není nikdy dost. A vyrazili.

„Je to ovšem obchod pro dámy. Chlap se nechytá a dítě už vůbec, ovšem o rozladěnosti nemůže být řeč. Nakonec potomek už je předzásoben, takže jsme přišli na společenskou událost a navíc si tu manželka vyhlédla nějaký módní kousek pro sebe. Já otestoval zase něco pro pány, ochutnal nabízené červené a spokojenost je viditelně na obou stranách,“ s úsměvem vysvětlil Trávníček.

Jako ryba ve vodě se mezi novinkami pohybovala Eva Decastelo. Přestože fungovala coby moderátorka večera stihla se nejen načančat, ale i důkladně prohlédnout nabídku a ze zásob butiku si pár kousků ulít i pro sebe.

„Jsem ženská, co se divíte. Když vidím něco, co by mi seklo, neřeším to a doplňuji šatník. Nebo spíš šatníky,“ vysvětlila Eva a šla za moderátorskými povinnostmi.

Důkladnou prohlídku absolvovala Martina Gavriely s dcerou Jessicou, pár modelů si ve zkušební kabince vyzkoušela a nakonec i odnesla domů herečka Irena Máchová, stejně jako Kateřina Kornová, bedlivým okem prohlížela novinky Eva Čerešňáková, také Tereza Fajksová, Petra Paroubková s dcerou Margaritou, Jitka Boho a řada dalších známých, méně známých i úplně neznámých osobností.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.