You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO VIDEO

Třebaže si Aneta Langerová odnesla čtyři sošky, hrdinou letošních Andělů byl Michal Hrůza!

Michal Hrůza slaví návrat mezi své kolegy a nebál se to s kapelou rozbalit na letošním předávání cen Anděl. Akademie ho odměnila soškou za nejlepšího zpěváka a Hrůza s ní po přenosu statečně pózoval fotografům. Nedělalo mu ale dobře ostré světlo a tak třebaže byl focen zásadně bez blesku, z Hudebního divadla Karlín brzy po přenosu odešel. Stihl ale vzkázat, že si ocenění velmi váží a večer si užil

Do dvorany slávy letos vstoupila Hanka Zagorová. Na slavnostní večer oblékla šaty z Ameriky, partner Štefan Margita jí ale doprovod nedělal. „Měl hodně práce, takže přenos sledoval jen doma z gauče,“ vysvětlila Hanka.

Nejúspěšnější zpěvačkou letošních Andělů byla bezpochyby Aneta Langerová, která si odnesla hned čtyři ceny. Pomáhala jí je na pódiu převzít přítelkyně Olga Špátová.

Kapela Chinaski si odnesla cenu za Nejlepší kapelu a frontman Michal Malátný říká, že to je ocenění největší. „My jsme dostali jednoho Anděla někdy v roce 2008 a teď byla dlouhá pauza. Ale je dobře, že se nám letos ta práce vrátila, dali jsme do toho totiž všechno.“ Malátný také prozradil, že počítá ještě s dalšími třemi soškami. „Toho jednoho jsem si vzal před lety domů já, letošního si zřejmě odnese náš saxofonista. Máme to domluvené, že podle zásluh. Když to takhle půjde dál, třeba se v příštích letech dostane i na ostatní kluky z kapely,“ smál se po přenosu Malátný. Ten také vyjádřil podporu kolegovi Michalu Hrůzovi.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

17. 4. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.