(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Trenér Karel Frýd dává boxerům z muzikálu Rocky pěkně zabrat! Navzpírané metráky nepočítají

Představitel Apolla Creeda z české verze veleúspěšného muzikálu Rocky Luther Raphael Simon se v Česku už pořádně zabydlel. Nejenže se zde již stihl zamilovat do taneční choreografky Ivany Hannichové, našel v Česku i dva kamarády do deště. Ačkoliv s protagonisty Rockyho Janem Křížem a Peterem O. Pechou ze sebe pravidelně v ringu chtějí vymlátit duši, v civilu jsou považovaný za tři mušketýry.

A jelikož se hoši, kteří v představení ztvárňují role profesionálních boxérů, potřebují udržovat ve formě, ve středu se společně potkali v posilovně Xfitness v pražském Bráníku, kde na jejich trénink dohlížel profesionální trenér Karel Frýd. 

„Takhle společně jsme vyrazili poprvé. Nicméně nebylo to žádné poflakování. Karel nám dává pěkně zabrat. Vždycky je super někam společně vyrazit a něco podniknout mimo divadlo. Všichni si potřebujeme udržovat nebo ideálně zlepšovat kondici, tak jsme spojili příjemné s užitečným,“ svěřil se držitel dvou cen Thálie Jan Kříž, který prozradil, že klučičí den rozhodně neskončil jenom zvedáním činek.

„Pak jsme ještě s Lutherem vyrazili nakoupit nějaké hadry, co jsme potřebovali na jaro a dali jsem si společně oběd,“ dodal Kříž, který na sebe tvrdě dře i po premiéře muzikálu, který se na jaře v Kongresovém centru v Praze hraje jenom do 9. dubna.

Společné cvičení si užil i Peter O. Pecha, který posilování doslova propadl. „Cvičíme pořád. Já si teď ani nedokážu představit, že bych přestal. Stalo se to mojí drogou a životním stylem. Oblíbil jsem si to. A hlavně ten pocit po cvičení je k nezaplacení. A další věc, proč se velmi rád vracím do fitka je parta, která tam je. Potkávám tam převážně stálé klienty a trenéry a v Xfitness jsem našel takovou svou fitness rodinu,“ říká Pecha, který byl strůjcem fitness team buildingu Rocky týmu. 

„Cvičení bylo super, moc jsme si to užili. Zaměřili jsme se trošku na jiné cviky než při individuálních trénincích a hlavně na cviky zpevňující „core“ střed těla. Jsou to velmi prospěšné cviky hlavně pro box a choreografii, které máme v muzikálu, protože se tam hodně pracuje s rotacemi a vytáčením těla,“ vysvětlil Pecha profesionálně, až by se mohlo zdát, že by se sám mohl živit jako fitness trenér. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 3. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.