(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Tři měsíce po porodu a Lucie Křížková a Andrea Kalivodová jsou zase ve formě! Jaký je jejich recept?

Modelka a moderátorka Lucie Křížková a operní diva Andrea Kalivodová, dvě známá jména, která možná na první pohled nemají mnoho společného. Přesto je jedna věc spojuje. Nejen, že jsou obě již několik let šťastně vdané, ale zároveň se letos v zimě staly prakticky v tentýž čas novopečenými maminkami. Na konci ledna se Lucii narodila dcerka Lola a o necelý týden Andrea porodila druhorozeného syna Sebastina.

„Mateřství zvládám velice dobře, snad lépe než při prvním synovi Adriankovi. Trošičku jsem už i zhubla, sice to jde pomaleji, než po prvním porodu, ale úspěchy už mám. Cvičení, životospráva a pitný režim dělají divy. Začala jsem už i pracovat a tak mi musí s péčí o vícečlennou rodinu pomoci manžel. A musím říci, že to umí a dělá rád,“ chválila Andrea svého muže Radka Tögela, který trpělivě hlídal spícího Sebastiana.

„Ano, to je pravda, zvládám všechno. Samozřejmě mimo kojení. A protože Andrea už nekojí, tak kolem miminka umím už úplně všechno. I uvařit mléko. Vezmu kojeneckou vodu, přidám k tomu Sunar a ňamka je na světě. Sebastian pak spí skoro celou noc,“ zkušeně rozprávěl manžel Andrey Kalivodové a pokračoval, „těším se, až děti povyrostou a budeme kluci do party. Jen doufám, že nebudou mít nějakou blbou pubertu. Ale zatím starší Adrianek má brášku hodně rád, tak věřím, že mu to vydrží a budou to správní bráchové.“

Lucii Křížkovou s dcerkou doprovodil na přátelské setkání do kavárny Les Kamarades malý syn David.

„Musela jsem ho vzít sebou. Davídek je po nemoci, do školky ještě nemůže,“ hlásila hned od dveří Lucie, která se po porodu už objevila i na přehlídkovém mole a blýskla se perfektní postavou.

„Ještě plně kojím, proto diety nepřicházejí v úvahu. Musela jsem zabrat v tělocvičně. A také si dávám velký pozor, co jím a piju. Vsadila jsem na kojeneckou vodu Aquilu a udělala jsem dobře,“ dala návod na štíhlou postavu Lucie Křížková a pokračovala, „také jsem se po třech měsících zase vrátila na televizní obrazovky do pořadu Sama doma. Někdy je to docela náročné, ale s pomocí manžela a rodiny se to zvládnout dá. Jsem spokojená, mám děti, práci, rodinu, co si víc přát.“ 

Lucie i Andrea jsou zastánkyněmi zdravého, aktivního života a i díky kojenecké vodě mohou obě úspěšné ženy zůstat zdravé, fit a plné energie nejen nyní v roli čerstvých dvojnásobných maminek, ale i v návratu ke svým náročným profesím. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 5. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.