Inscenace Tři muži na špatné adrese (Zdroj: Divadlo bez zábradlí ) 4x FOTO

Tři muži na špatné adrese slavili. Nechyběl dort ani bublinky

Skvělá komedie, Tři muži na špatné adrese se v Divadle bez zábradlí hraje už osmnáct let a tento týden ji herci odehráli po čtyři sta padesáté! Premiéru před lety shlédnul i její autor, světově proslulý dramaturg Luigi Lunari. Ten byl tentokrát přítomen prostřednictvím blahopřání, které do divadla poslal.

„Co dodat k tomu, že jste odehráli úžasných 450 repríz Třech mužů na špatné adrese? Jako by to bylo včera, kdy jste v nově otevřeném Divadle Bez zábradlí prvně uvedli mou hru a já zažil ten úspěch, ocenil vaše herecké výkony, poctivý přístup k myšlence hry, vaši hravost a fantazii,“ píše ve svém dopise tento skvělý spisovatel a dodává: „Kapitán“ Karel Heřmánek si již po 450 umývá nohy a já jsem hrdý, že má hra již aspiruje do zápisu v Guinnesově knize rekordů.

Diváky v Divadle bez zábradlí bavili Karel Heřmánek, Antonín Procházka, Zdeněk Žák a Johanna Tesařová.

„Čtyři sta padesátou reprízu jsme oslavili opravdu krásně. Nechyběl dort, šumivé víno a především standing ovation. Není nic krásnějšího, než když v divadle diváci povstanou a odmění herce potleskem ve stoje. Tentokrát to bylo o to silnější, že si ve Třech mužích poprvé zahrál Antonín Procházka, který v roli vystřídal Boba Klepla. Antonín byl úžasný a do kolektivu Tří mužů zapadl šarmatně a s humorem,“ říká ředitelka Divadla bez zábradlí, Hana Heřmánková. 

Na představení Tři muži na špatné adrese se nově s Antonínem Procházkou můžete těšit 24.5., 6.6. a 20.6. vždy od 19:00. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 5. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.