(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Tři týdny po porodu a Andrea Kalivodová je zase v divadle! Komu svěřila maličkého synka na hlídání?

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová (39) si poprvé od porodu vyrazila sama do společnosti. Doma tentokrát nechala i manžela Radka, který ji prý v její nepřítomnosti dokáže zaskočit víc než perfektně!

„Můj manžel je velmi zručný! A má tak šikovné prsty, že mu snad to přebalování jde lépe než mě,“ přiznala maminka třítýdenního Sebastiana.“Dokonce má sklon mi radit, což mě docela štve. Asi to bude tím, že teď v šestinedělí jsem přecitlivělá,“ dodává s úsměvem a s konstatováním, že jinak až překvapuje samu sebe: „Nikdy jsem si nemyslela, že budu až tak mateřský typ! Ale je to nádhera a děti mě dobíjí. Kdybych se měla rozkrájet, udělám pro ně cokoliv. A mám štěstí, že jsou zdravé, starší brácha Adrian (2) je ze Sebastiana nadšený a vůbec vše se daří!“

S dětmi „na mateřské“ si ale dlouho užívat nebude: „Mám už nasmlouvanou práci! Nemohu si dovolit dlouho nezpívat! Jednak musím trénovat a pak když vidím tu konkurenci…“, poukázala s úsměvem toho času porotkyně dětské pěvecké soutěže Sanremo Junior 2017. “Měla jsem z těch jejich výkonů úplně slzy v očích a husí kůži!“

Nebyla ale jedinou známou tváří v porotě. Nadšená byla i zpěvačka Leona Machálková nebo Jitka Zelenková.

"Já jsem také začala zpívat právě díky podobné soutěži! Už ale před padesáti lety!“ přiznala zpěvačka, která se na naší hudební scéně již nějaký ten pátek pohybuje, přesto touto číslicí šokovala nejen soutěžící. Ti totiž byli ve věku od osmi do čtrnácti let.

Významným hostem organizátorů byl Felix Slováček, který tentokrát dorazil sám! „Člověk se také potřebuje na některé věci soustředit a ne se starat o doprovod,“ vysvětlil s úsměvem. Kdyby si ale někdo myslel, že si snad přišel vybírat novou mladší partnerku, byl by na omylu! „Nás chlapy napadají různé hlouposti, ale já jsem tady proto, že italský ředitel je můj přítel, a už dlouho jsem apeloval, aby Česko bylo také mezi účastníky této mezinárodní soutěže! Konečně se to povedl!“ oddechl si spokojeně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

23. 2. 2017 20:46 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.