Linda Finková, Vlaďka Pirichová, Aneta Christovová (Zdroj: Herminapress.cz ) 35x FOTO

Trojhlavá saň Finková, Pirichová a Christovová ukázala svoji sílu. Anička Slováčková nestačila zírat

Asi byste to do ní neřekli. Působí klidně vyrovnaně, ale je to jen zdání. Jakmile se dá do kupy se svými kamarádkami Vlaďkou Pirichovou a Anetou Christovovou a navíc tyhle holky dostanou prostor v zánovním talk show Trojhlavá saň v Divadle Semafor nestačíte zírat. Linda Finková s kámoškami prostě klamou tělem.

„Víte, já mohu dělat jen s lidmi, kterým věřím a jsou poctiví a čestní, a to Aneta i Vlaďka do puntíku splňují. Dříve jsme dělávaly na radiu Frekvence 1 pořad s názvem Dámský klub, ale ten název nám připadal tak trošku krotký. Jsme baby od rány a bavit se většinou jen o vaření, pečení, šití a štrikování, tak to úplně není náš šálek kávy. Musíme probírat všechno, nic pro nás není tabu, ovšem pozor, vždy v rámci slušnosti. A proto také vznikl tenhle náš projekt,“ vysvětlila Linda.

Jak jsme se měli možnost přesvědčit, každý pořad zmíněné trojky je jiný a samozřejmě pokaždé jiní jsou i pozvaní hosté. Existuje sice scénář, ovšem dámy se ho drží jen do té doby, dokud z diváckého pléna nepřilétne zajímavý ohlas. Pak už se jede scénář nescénář a nastupuje improvizace.

„Je to kontaktní pořad. Diváci jsou pro nás spolutvůrci, takže se baví nejen oni v hledišti, ale i my na jevišti. A je to paráda a velká radost. Máme za sebou už několik podobných talk show v Semaforu a těšíme se na další. Je to relax i práce, což nás baví. Už teď se všechny těšíme na další setkání s Trojhlavou saní,“ dodala Linda Finková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

16. 1. 2017 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.