(Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Troufl by si Roman Šmucler porodit miminko?

 Za pár dní by měl světlo světa spatřit potomek známé moderátorky Marcely Tomčíkové, za svobodna Škábové. Ta, ač v napjatém očekávání potomka, a bude to prý kluk, se v pohodě vyrovnala s rolí průvodkyně party Asklepionu Doc. Mudr. Romana Šmuclera v Pop Up Store Kare Design na Černém mostě. Setkání s vyhlášeným odborníkem si řada hostů mejdanu vysvětlovala i tím, že by mohl být pan doktor i jejím porodníkem.

„Tak to asi ne. Porodník nejsem, i když jsme to měli v rámci výuky medicíny na fakultě. Je ovšem pravda, že několikrát jsem byl v situaci, že jsem zachraňoval třeba v letadle někomu život, ale porod nechám specialistům na tuhle činnost, kteří jsou určitě mnohem zdatnější,“ vysvětlil Šmucler na zmíněném setkání.

Večírek se pomalu začal rozjíždět a plejáda hostů si nejen prohlédla atraktivní designérské kousky, poslechla povídání pana doktora, popíjela a mlsala, ale především se bavila.

„Víte, my se pravidelně setkáváme s našimi pacienty, přáteli a podporovateli. Preferujeme tyhle akce, kdy se vidíme tváří v tvář. Teď je moderní elektronická komunikace, ale já si osobně myslím a mám rád osobní setkání lidí, které je nenahraditelné,“ doplnil pan doktor, nebo vlastně docent, či nejspíše prezident České stomatologické komory. Jak uvedl v současné době má práce až nad hlavu. Byl a je znám ovšem nejen jako uznávaný expert, ale i jako televizní hvězda. „To už je trošku minulost. Letos jsem udělal dvouminutový pořad o čištění zubů, což byla jediná moje aktivita na tomhle poli, předtím jsem dělal Nejchytřejšího Čecha a pak jsem se snažil především dávat do pořádku českou medicínu, takže uvidíme, co bude dál. Nikdy neříkej nikdy a možná v budoucnu se na obrazovce znovu objevím. Kdy? Na to momentálně nedokážu odpovědět,“ s úsměvem dodal Roman Šmucler.

Kromě něj a jeho zdravotnických postřehů se na party uskutečnila i módní přehlídka Kateřiny Geislerové, charitativní dražba designových hodin a s trochou „do mlýna“ přišla i zpěvačka Michaela Gemrotová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

30. 10. 2018 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.