(Zdroj: Mall.tv ) 4x FOTO

Trumpetista Laco Deczi na obrazovce: Neuvěřitelné příběhy, lechtivé historky a ještě něco navíc...

Prvních pět epizod pořadu Milý Laco zařadí Mall.tv do programového schématu k 10. lednu, další budou následovat v týdenní periodicitě. Devatenáctidílné vyprávění divokých historek ze života před i za železnou oponou přitom není jediným příspěvkem jednaosmdesátiletého trumpetisty a jazzmana světového formátu Laca Decziho do vysílání internetové televize.

Ročně odehraje na 120 koncertů, přičemž nevyprodaný zůstane málokterý. Jeho vystoupení jsou bez nadsázky výjimečným zážitkem. Laco Deczi je totiž nejen fenomenálním hudebníkem, ale také prostořekým bavičem, který se netají svými barvitými vzpomínkami, ani vyhraněnými názory. Stejně jako si servítky nebere na pódiu, neostýchá se ani před kamerami. Poté, co se v první řadě pořadu Milý Laco svěřil divákům s tím, co si myslí o fyzickém trestání dětí, domácích mazlíčcích nebo menšinách, přichází se sérií dalších životních mouder. Tentokrát se rozpovídá mimo jiné o chytrých telefonech, golfistech nebo Kim Čong-unovi. A jako bonus je k vidění záznam ze zákulisí a příprav jeho posledního loňského koncertu v řeporyjské sokolovně, kde převzal ocenění za mimořádný celospolečenský přínos a nekompromisní občanské postoje k představitelům bývalého režimu.

Deczi přitom není jediným protagonistou internetové televize, který se začátkem roku přihlásí s premiérovými díly. Na displeje Mall.tv se vrátí s Překvapivými stavbami také architekt Adam Gebrian, Extrémní starosta Pavel Novotný a nový pořad o první pomoci představí bývalý záchranář Vít Samek. „Zakládáme si na tom, že tvůrcům poskytujeme tvůrčí zázemí a vedeme s nimi dialog tak, aby výsledné formáty byly přínosem jak pro ně, tak pro diváky, které budou bavit a zároveň informovat. Divácká poptávka po pokračování pořadů, se kterými jsme před rokem startovali, a renomé osobností, které s námi tvoří, je pro mě potvrzení, že jdeme správnou cestou," říká šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

10. 1. 2020 16:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.