RYTMUS sídliskový sen vstupuje do kin. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Tuhle rapperovu zpověď musíte vidět: RYTMUS sídliskový sen míří do kin!

Do kin dnes vstupuje film o rapperovi Rytmusovi (38). Dokument režiséra Mira Drobného RYTMUS sídliskový sen, který vznikal 8 let, zachycuje řadu zásadních životních momentů Patrika Vrbovského, jak zní vlastní jméno slovenského muzikanta.

Biologický otec Patrika opustil a emigroval do Rakouska, když byl ještě hodně malý. Patrikova matka se opět vdala, ale nikdy mu neřekla, kdo je jeho pravý otec. Rytmus říká, že vyrůstal v rodině, kde se na Romy nadávalo. Když se tedy v osmnácti letech dozvěděl, že jeho pravý otec je Rom, dost to s ním zamávalo. Lhal sobě i okolí, předstíral, že má kurdské kořeny.

Ve snímku je scéna, kdy se potká rapper s otcem před koncertem a celá situace je velmi vyhrocená. Rytmus se s ním pozdravil ještě v klidu, ale jeho matka na něj zakřičela, že je „na pi*u otec“. 

„V těchto věcech nejsem negativní člověk, měl jsem mu říct, že ho nechci vidět? Pojmenovávám věci, jak jsou. Že fotr se na mě vy*ral a že se o mě nestaral. Ale neznamená to, že když ho potkám, nebudu se s ním bavit. Potěšilo mě, že přišel na koncert. Bylo to v rámci slušnosti a respektu, že je to člověk, který mě zplodil,“ vysvětloval Rytmus na tiskové konferenci po české předpremiéře.

Dokument nabízí i exkluzivní záběry z rodinných archivů, doložené osobními výpověďmi lidí z nejbližšího okolí rappera, nechybí ani Rytmusova přítelkyně Dara Rolins (42).

Na trailer k celovečernímu filmu RYTMUS sídliskový sen, jehož závěr ukazuje, jak se jindy drsný rapper při sledování snímku rozpláče, se můžete podívat zde.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.