(Zdroj: produkce Maxim Turbulenc ) 4x FOTO

Turbulence kolem Maxim Turbulenc. Začne soudní válka?

Jako blesk z čistého nebe přišla zpráva, že se skupina Maxim Turbulenc rozpadla. Řečí a zaručených zpráv bylo tolik, že skupina o odchodu Kyklopa nakonec vydala oficiální tiskové prohlášení, kde vše uvádí na pravou míru.

Pavel Kyklop Vohnout se začal v roce 2013 věnovat  individuální kariéře. Média ho při představování jeho rockového projektu představovala jako Kyklopa z Maxim Turbulenc. Kyklop se i na těchto samostatných vystoupeních sám prezentoval jako Kyklop bez Maxim Turbulenc. Začal natáčet i megahity skupiny v sólovém aranžmá.

V tiskové zprávě se dále uvádí: Dan Vali a Petr Ajfel Novák berou na vědomí, že se jejich kolega Kyklop rozhodl v budoucnu pokračovat v sólové dráze (ať už rockera, či zpěváka pro děti). Přesto, že jim toto rozhodnutí předem neoznámil a svou sólovou kariéru připravoval tajně za jejich zády a postupně své aktivity zveřejňoval, nechtějí mu v ní bránit.

Rozhodli se naopak popřát Kyklopovi ve splnění jeho snu sólového zpěváka hodně štěstí a úspěchů. Skupina Maxim Turbulenc bude dál vystupovat v sestavě Dan, Ajfel a Timi. Nový člen skupiny, Timi, je výtečný zpěvák s patnáctiletou zkušeností.

Na druhé straně Pavel Kyklop Vohnout v tisku uvedl, že dostal nečekaný okamžitý vyhazov a že se bude bránit soudně. Vyhození z kapely ho připravilo o pořádnou sumu peněz. Vše nechá prozkoumat advokáty.

Obě strany čeká ještě spousta nepříjemných tahanic.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

5. 6. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.