(Zdroj: Herminapress.cz ) 84x FOTO

Turnaj v curlingu Televize NOVA se změnil v ledové peklo

PRAHA – O tom, že curling není rekreační pohodovou zábavou pro každého se včera na vlastní oči a hlavně nohy, ruce a kostrče přesvědčili moderátoři a seriáloví herci TV Nova. V hale na Roztylech si tuto „zábavičku“ vyzkoušeli na vlastní kůži a ledová plocha spolu s metáním kamenů si u nich už zřejmě natrvalo získaly respekt.

„Viděla jsem tenhle sport v televizi, když běžela olympiáda a nezdál se mi zas až tak náročný. Opak je ovšem pravdou. Když jsem se sama pokoušela napodobit sportovce nedopadlo to dobře. Ještě tak s koštětem leštit plochu mi šlo, ale zkoordinovat rozběh, klouzání a vypuštění kamenů je věda. Víc jsem možná klouzala po všech čtyřech po ploše já, než ty kameny,“ svěřila se moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková, která si odskočila od své dvouleté dcery Jasminky.

„Je to zlatíčko, jsem šťastná máma a prozradím, že bych si docela s chutí dala říci ještě na jednoho potomka,“ dodala Kristina a povzbuzována kolegy se opět vrhla do sportovní činnosti.

Stejně jako jí se ovšem na ledě dařilo většině účastníků zápolení. Protekční fracek Pavel Novotný přestal po dvou pádech ty další už počítat, stejně jako zpěvák Roman Tomeš či jeho přítelkyně Míša Doubravová. Kateřina Němcová sice začala s půvabem, ale skončila v kotrmelcích a lépe se nevedlo ani Tomáši Zástěrovi či Jiřímu Babicovi. „Nešlo naštěstí o medaile, ale o relax a zábavu, takže pohoda. Jen těch pádů mohlo být míň. Tak snad příště,“ uzavřel sportovní odpoledne populární kuchtík.

1. 3. 2014 13:12 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.