(Zdroj: Archiv Vojtech Dyk ) 6x FOTO

Turné Vojtěcha Dyka a B-Side Band míří do karlínské haly Forum. Vojta si do Prahy pozval opravdu speciálního hosta

Po vyprodaných brněnských koncertech a vystoupeních v moravských městech směřuje Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou do Prahy.  10. května od 19.30 proběhne koncert v hale Forum Karlín. Zájem diváků a skvělá atmosféra na předchozích koncertech po celé republice vedli pořadatele i k úpravám kapacity sálu.

„Pro tento koncert byl sál doplněn speciální tribunou, která nabídne 360 exkluzívních míst k sezení navíc,“ říká banleader B-SIDE BANDU Josef Buchta a Vojtěch Dyk ho doplňuje: „Atmosféra na všech dosavadních koncertech ale byla tak skvělá, že nakonec i lidé sedící opouštěli svá místa a dávali se do tance s partnery, sousedy i sami se sebou. A přesně to jsme chtěli – aby měl koncert náladu večírku s přáteli, při němž posedíte v baru, dáte si drink, poslechnete si muziku a kdo chce, tak si zatančí, nebo si jen tak podupává…“

Exkluzivně pro pražský koncert ve Foru si pak kapela pozvala hosta. "Pouze na pražském koncertě s námi zazpívá herec Jiří Langmajer," prozrazuje Vojtěch Dyk.

I na pražském koncertě bude nový stagedesing, vytvořený zvlášť pro toto turné, s barem přímo na pódiu, kde v rámci show barman míchá koktejly přímo podle speciální receptury, kterou Vojtěch Dyk a kapela osobně testovali.

Koncerty přinášejí nový repertoár složený z původních skladeb a nových aranží známých hitů. Na koncertě tak zazní například i originální úprava světově úspěšné písně Justina Timberlakea Can´t Stop the Feeling. Zpěvák a kapela se rozhodli připomenout dvěma písněmi i výročí smrti Karla Černocha: „Je letmá vzpomínka na výbornýho muzikanta a geniálního zpěváka. Písněmi se nechme překvapit, uvidíme, možná pro Prahu vybereme něco úplně speciálního,“ slibuje Vojtěch Dyk. 

Kromě haly Forum v Karlíně se v Praze ještě uskuteční dva koncerty v La Fabrice (11. a 13.5.), v létě pak bude zpěvák s orchestrem hostovat na letních festivalech.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 5. 2017 16:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.