(Zdroj: TV Nova/Tvoje tvář má známý hlas ) 8x FOTO

Tvoje tvář: Robert Urban se převtělí do Mikolase Josefa! Podívejte se, jak proměna vzniká

Diváci televize Nova budou mít možnost už v sobotu večer sledovat první epizodu premiérové šesté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Během zábavného večera se nám představí všech osm soutěžících v naprosto dokonalých maskách. Jedno ze skvělých představení předvede herec Robert Urban. Ten má nelehký úkol, protože se bude muset převtělit do českého interpreta, konkrétně do velmi populárního zpěváka Mikolase Josefa. 

„Já Mikolasovi moc fandím a rád poslouchám jeho hudbu, takže jsem z této proměny byl nadšený. Samozřejmě to byla velká výzva a jsem hodně zvědavý, co na to řeknou diváci,“ říká Robert Urban. 

Robert Urban dokonce na tanečním tréninku dostal tu nejlepší lekci. Velmi cenné rady pro vystoupení mu poskytl přímo Mikolas Josef. Dokonce mu dal velmi vzácný talisman – své ikonické brýle, které měl v jednom ze svých největších vystoupení. 

Kromě Roberta Urbana diváci uvidí Zuzanu Norisovou, Romana Zacha, Kateřinu Brožovou, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Kateřinu Marii Fialovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

10. 9. 2019 13:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.