(Zdroj: Herminapress.cz ) 31x FOTO

Tvrdá předkoncertní příprava Petra Kutheila: Než jde zpívat, navaří!

Láska je mocná čarodějka, tedy občas a u někoho. Pokud se týká zpěváka Petra Kutheila a jeho přítelkyně herečky a tanečnice Markéty Šandové tak platí optimističtější verze. Prostě klape jim to prý ve všech směrech. Jak třeba u plotny, tak i na parketu, i jinde… To koneckonců milenci potvrdili i na předvánočním večírku v baru Chill Inn. Pro své kamarády a přátele rukou společnou a nerozdílnou vytvořili kupu grilovaných křidélek a pak ve víru tance třeli tělo o tělo. Navíc Petr v přestávkách mezi tanečními kreacemi stihl zazpívat s kolegy a kolegyněmi něco pěveckých hitů.

„Je to dneska pro nás i tak trošku svátek. Na Štědrý den budeme tentokrát každý u své rodiny, takže si dnešek chceme užít spolu a s kamarády. Jde prostě o takový kulturněspolečenský mejdan bez nějakých pravidel. Důležité je, že se bavíme,“ vysvětlil Petr a pustil se do dalšího tance.

Aktivitou hýřila i jeho kolegyně zpěvačka Markéta Martiníková. I ona křepčila, co jí síly stačily a i ona, jako řada dalších zapěla něco ze svého repertoáru.

„U mě je to trošku jiné. Máme s manželem plán, který sice nevím, jestli přesně vyjde, ale rádi bychom. Oslavíme spolu Vánoce a Silvestra a pak jsme si řekli, že zapracujeme na děťátku. Pokud vše podle našich úvah vyjde, potomek by se měl narodit v září, což znamená, že nás docela tlačí čas, abychom to stihli,“ vysvětlila s úsměvem Markéta a manžel souhlasně pokyvoval hlavou.

U mikrofonu i na parketu dováděly i další známé tváře showbussinesu. Ladnými pohyby se prezentovala zrzečka z Básníků Denisa Nesvačilová, pěveckým umem zase bavila společnost Elis Ochmanová, do reje se zapojil i pěvec Richard Pekárek, malá Kačka Ujfaluši a mnozí další. Prostě byl to předvánoční večírek, jak se patří. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 12. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.