Marta Jandová, Roman Izzi Izaiáš (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Tvrďák Izzi půjčil Muzzikantům skoro celý svůj majetek. Zůstala mu jen Doga!

Nezvyklou tiskovku pro širokou veřejnost uspořádali autoři hudebního filmu Muzzikanti u příležitosti pražské premiéry filmu. Před multikinem CineStar Anděl vystoupili před diváky hlavní protagonisté filmu v čele s režisérem Dušanem Rapošem, aby se podělili o své dojmy.

Mimo pódium skromně postával sympatický frontman skupiny Doga rocker Roman Izzi Izaiáš, který má se svou Dogou na filmu také svůj podíl.

„Já jsem hlavnímu hrdinovi v podání Pavla Kříže propůjčil svůj hlas, svoji kapelu, sám sebe, vestu, motorku a dokonce i dům. On byl prostě celý já. S autorem scénáře Petrem Šiškou se známe už hodně dlouho a já jako stárnoucí rocker jsem ho prý inspiroval k napsání scénáře Muzzikantů. Některé situace ve filmu se mi opravdu staly,“ řekl Izzi, který si natáčení hudebního filmu nadmíru užíval.

Izzi si váží toho, že ne každé skupině se povede, aby hrála v celovečerním hudebním trháku. 

„Doga příští rok slaví třicítku a letos točíme desátou desku. Jezdíme osmdesát koncertů ročně, svou fanouškovskou základnu máme. Věřím, že nám účinkování ve filmu Muzzikanti přivede další posluchače a věrné fanoušky,“ usmíval se tvrďák Izzi a s kolegyní rockerkou Martou Jandovou vystoupal na podium za ostatními umělci. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

2. 3. 2017 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.