Na křest své v pořadí již třetí knihy přišel komik Lukáš Pavlásek s novou přítelkyní. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Tydýt Lukáš Pavlásek ukázal na křtu své nové knihy o ajťácích půvabnou přítelkyni!

Jak už jsme vám psali, před pár dny vyšla humorná próza Lukáše Pavláska (37) Z deníku ajťáka, kterou teď autor pokřtil. A jak se zdá, komik a spisovatel, který také tančí v letošní řadě StarDance, má nejen novou knížku, ale i novou holku.

„Kniha je sice malá formátem, ale velká obsahem. Jak jsem se dopátral, má-li publikace víc jak 140 stran, a ta moje má 144, je to už literární dílo – a ne nějaká brožura. Bez debat,“ říká Pavlásek, jehož na křest doprovodila krásná přítelkyně.

Předchozí veršované publikace, Jestli počkáš trochu dýl, tak sem přijde krokodýl a Prvotřídní blázni maj potíže s kázní, byly napsány pro děti, Pavláskova novinka je ale určena dospělým čtenářům.

„Zhltla jsem ji naráz v jednom zátahu, protože nerada dělám kmotru něčemu, o čem nic nevím. Bavila mě, tak ať se líbí i dalším čtenářům,“ prozradila zpěvačka a moderátorka Ester Kočičková (47).

„Víte, já jsem Lukášovo dílo nečetl, ale přesto jsem šťastný kmotr. Moc Lukášovi přeji úspěch. Vydal knihu pro dospělé, prolomil konečně své panictví, protože má děvče, a také si založil vlastní nakladatelství a v něm si vydal i tuto knížku. Tak ať se daří,“ uvedl na účet svého kamaráda režisér Jakub Kohák (41).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 11. 2015 12:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.