Veronika Kašáková, Andrea Kalousová, Patricie Solaříková a Andrea Kerestešová na startu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Tyhle české krásky si to rozdaly v běhu na 5 km: Která měla nejrychlejší nohy?

Závod, který tradičně láká stovky sportovkyň, si letos nenechaly ujít ani běžkyně z řad celebrit. Zdolat pětikilometrovou trasu se vydaly herečky Andrea Kerestešová (31) a Patricie Solaříková (26) a modelky Veronika Kašáková (25) a Andrea Kalousová (18), která si nakonec vedla nejlépe.

Podvečerní běh centrem Prahy Andreu nadchnul natolik, že uvažuje o pravidelné účasti na běžeckých závodech. „Moc jsem si to užila, atmosféra byla neskutečná. Nečekala jsem takovou energii od fanoušků kolem trati. Všichni nás povzbuzovali, tak jsem se nechala vyburcovat k mému dosud nejlepšímu času,“ popisovala letošní Česká Miss World.

„Byl to pro mě úplně nový zážitek, nikdy předtím jsem žádný běh neabsolvovala a bylo to úplně super. Běhání na pásu mě nebaví, ale proběhnout se prázdnou Prahou, to je něco úplně jiného,“ říká Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová z Ulice, které se před časem podařilo zhubnout a postavu si stále udržuje ve formě.

Modelku Veroniku Kašákovou trápila horečka, i přesto se na trať odhodlaně vydala. „Nechtěla jsem se vzdát předem, a tak jsem do závodu nastoupila. Pomohla mi podpora fanoušků podél trati i ta závodní atmosféra a běžkyně kolem mě. Je to skvělá akce, tak doufám, že za rok budu moct běžet znovu a zdravá,“ plánovala v cíli.

„Moji účast v závodě jsem brala jako důvod, proč znovu začít s během, kterému jsem se dříve intenzivně věnovala. Atmosféra byla skvělá po celé trati, lepší akci jsem si pro návrat k běhání ani nemohla vybrat,“ uvedla po závodě Andrea Kerestešová, která se nyní chystá do USA a už se těší se na výběhy s výhledem na moře.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 9. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.