(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

U Heřmánků v divadle bude rušno! Nikol Kouklová a spol. si uspořádají soirée

Divadelní sezóna se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a tak není divu, že se již v těchto dnech v Divadle Bez zábradlí připravuje akce pod názvem „Soirée pro Slunce“, které má krom přivítání léta i bohulibý záměr a to sice podpořit handicapované děti i mládež.
„Každoročně se snažím coby patronka vymyslet nějakou tématickou akci nebo projekt, kterým bych Nadaci Slunce finančně podpořila a letos to připadlo na Soirée, které mi leží v hlavě už asi dva roky. Oslovila jsem kolegy a známé z branže s nápadem se zapojit, tak uvidíme, co dáme společně dohromady. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován na rekonstrukci výchovně-vzdělávacího centra pro studenty se speciálními potřebami v Unhošti.“ vysvětluje Nikol Kouklová, která stojí za organizací celého eventu.

Večer plný hudby, autorských písní či známých melodií, které pro vás zazpívají osobnosti české divadelní a hudební scény je již v prodeji a tak nezbývá, než vás seznámit s účinkujícími, které se této akce zúčastní a pomohou tak svým talentem dobré věci. Těšit se můžete na osobnosti z pořadu „Tvoje tvář má známý hlas“ Annu Slováčkovou, Milana Peroutku nebo Davida Gránského, také muzikálové herce Jana Kříže, Míšu Tomešovou, Martina Písaříka, Dášu Zázvůrkovou, Ivanu Korolovou a Terezu Aster Vágnerovou, harmonikáře Petra Lüftnera, který tvoří nerozučné duo s Xindlem X, modelku a violoncellistku Terezii Kovalovou. Chybět nebudou ani činoherní herci jako Šárka Vaculíková, Karel Heřmánek ml., Petra Horváthová, Aneta Krejčíková, Kristina Sitková, Berenika Kohoutová, Lukáš Rous, Anna Schmidmajerová, Valeria Vasil'ová nebo neokoukané talenty jako Mariana Prachařová a Eliška Lüftnerová!

„Datum spontánně vyšlo na letní slunovrat a to vnímám jako dobré znamení. Jednak se rozloučíme s divadelní sezónou, také rovnou přivítáme léto a v neposlední řadě uděláme něco smysluplného. Seznam účinkujících se možná obohatí o pár dalších jmen, jelikož někteří momentálně nevědí na 100% své závazky. Kdo všechno tedy nakonec přijde a podpoří, to bude takové malé překvapení i pro mě“ směje se Nikol a dodává „Někteří umělci přislíbili zase podporu ve formě účasti a to z důvodu nepřekonatelného ostychu, takže přijdou pouze jen jako psychická podpora. Každopádně vás srdečně zvu 21. června do Divadla Bez zábradlí, kde rozhodně nebude chybět dobrá nálada a chytlavé melodie.“ 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 6. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.